Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Çarpışma Fragman

<< 1 2 34 >>

Çarpışma 7. Bölüm Fragmanı (İlk Sahne)

Reklamlar
 
Reklamlar
Tür: Aksiyon
Yönetmen: Uluç Bayraktar
Senaryo: Ali Aydın
Kanal ve Yayın Günü: Show Tv - Perşembe - 20:00
Çarpışma Oyuncuları: Kadir (Kıvanç Tatlıtuğ), Zeynep (Elçin Sangu), Kerem (Alperen Duymaz), Cemre (Melisa Aslı Pamuk), Erkan Can, Hakan Kurtaş, İsmail Demirci, Sevtap Özaltun, Merve Çağıran, Efecan Şenolsun, Buse Kahraman, Furkan Kalabalık
Kıvanç Tatlıtuğ (Kadir Adalı) Kıvanç Tatlıtuğ (Kadir Adalı)
Elçin Sangu (Zeynep) Elçin Sangu (Zeynep Tunç)
Alperen Duymaz (Kerem) Alperen Duymaz (Kerem Korkmaz)
Melisa Aslı Pamuk (Cemre) Melisa Aslı Pamuk (Cemre Gür)
Onur Saylak (Veli Cevher) Onur Saylak (Veli Cevher)
Mustafa Uğurlu (Selim) Mustafa Uğurlu (Selim)
Erkan Can (Haydar) Erkan Can (Haydar)
Rojda Demirer (Belma) Rojda Demirer (Belma)
Hakan Kurtaş (Demir) Hakan Kurtaş (Demir)
xxx Merve Çağıran (Meral)
İsmail Demirci (Galip) İsmail Demirci (Galip)
Çarpışma Konusu:

Senaryosunu Ali Aydın'ın kaleme aldığı Show Tv'de ekranlara gelecek olan yeni dizi Çarpışma'nın Perşembe akşamı ekranlara geleceği konuşuluyor. Uluç Bayraktar'ın yönetmenliğini üstlendiği Çarpışma dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ Komiser Kadir Adalı karakterine, Elçin Sangu sorunlu bir evlilik yaşayan ve kızıyla yeni bir hayat kurmayı planlayan bankacı Zeynep'e, Avukat Cemre'ye Melisa Aslı Pamuk, hırsızlıktan hapis yatmış Kerem'e ise Alperen Duymaz hayat verecek. 

Kadir (Kıvanç Tatlıtuğ), Zeynep (Elçin Sangu), Kerem (Alperen Duymaz) ve Cemre (Melisa Aslı Pamuk) karakterlerinin geçirdikleri kazayla beraber hayatlarının kesişmesiyle hikayemiz başlıyor.

Yorum Yap

Çarpışma dizisine 7 Yorum Yapıldı
  1. Hulya: Son bolumun ilk sahnesini izlerken tuylerim diken diken oldu. Alperen Duymaz cok iyi bir oyuncu ve ilerde cok daha iyi yerlerde olacak bundan eminim.
  2. Faik: Elcin bir aşık kadini hic oynayamiyor buna kanaat getirdim artik. Kiralik askta da oyleydi. Gercek hayattaki sevgili oyunculugu baglamamali. Sanirim Elcinin iyi asik olmasi icin sevgilisinin olmamasi gerekiyor. Boş ve tırsak bakiyor. Cekingen oynuyor. Kendinden emin oynamali rolunu icten olmali. Lutfen biraz dogrul elcin cunku cok guzelsin ve seviyoruz seni. Oyunculuk uzun bir yol ama lutfen kuvancin karsisinda bu kadar pasif kalma.
  3. DiziFlix: dizi fragmanları en iyi diziflix.club sitemizde izlenir. Sizde izlemek için diziflix.club sitemize gelebilirsiniz.
  4. ela: Haydiiiiii : ))))) Mükemmellsin Kıvanç. Elçin güzelleş lütfennnnn... Uzat saçlarını kiralık aşktaki gibi içimiz açılsın. Mükemmel bir dizi. Tebrik ederim.
  5. Deniz: Dizi super... demirle belma cok iticiiiiii. Gereksiz fazlalik... kalabalik.
  6. Deniz: Elçin böyle de güzel ama ileri ki bölümlerde uzatsın saçını lütfen. Kıvanç mükemmel zaten. Oyuncu seçimi süper ötesi zaten. Sadece bir şeye takıldım. Keşke Elçin evli olmasaydı.
  7. Aslan: Muhteşem bir diziye beziyor. Show TV yine mükemmel bir diziyi kapmış

Çarpışma Dizisi Özet

Çarpışma 7.Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

Veli'yi yakalamak için bir oyun kuran Kadir Adalı planına Galip ve Zeynep'i de dahil ediyor. Sokakta birbirlerine girdikleri etkileyici sahnede heyecan artıyor. Veli'nin Zeynep'in eline verdiği silah ile zorla birine ateş ettiren Veli, Zeynep'e kimi vurdurdu? Yayınlanan 2. tanıtımda rahatssızlanan Veli ilacını alamadığı için yere düşüyor. Yardımına koşan Zeynep'in kızı Veli'ye ilacını ağzına veriyor.

Çarpışma 6.Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

Kızı Aylin'e kavuşabilmek için Veli'nin istediği her şeyi yapacak olan Zeynep, Veli'nin isteği karşısında büyük bir şok yaşar. Veli, Zeynep'ten kızına karşılık kocası Galip'i ister. Diğer tarafta ise Cemre artık Belma'dan şüpheleniyor ve Kerem'in serbest bırakılmasını video karşılığında sağlıyor. Tanıtımda Zeynep'in Veli'ye kafa tutmasıyla heyecan artıyor. Kızına kavuşan Zeynep'in mutluluğu gözlerinden okunuyor. Zeynep bir yolunu bulup Galip'i sokağa getrmeyi başarıyor ve ben tarafımı seçtim Galip sende tarafını seç diğerek onu Veli'ye hedef ediyor.

Çarpışma 5.Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

Bıçaklama suçundan cezaevine giren Kerem'in annesi ile cezaevinde konuşmaları yürekleri sızlatacak. Kerem cezaevinde hayatta kalmak için mücadele veriyor. Veli ile Kadir Adalı'nın görüştüğü tanıtımda Veli'nin anneni buldunmu sözlerine şaşıran Kadir, Veli'nin bu işte bir parmağı olduğunu anlıyor. Yakup'un çektiği video ile asansörde kendisini tehdit etmesi ve 3 milyon lira para istemesiyle Belma büyük bir korku yaşıyor.

Çarpışma 4.Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

Veli ile Kadir'in geçmişteki tanışıklığının ortaya çıktığı tanıtımda Veli'nin ailesini kurtarmayı başaramadığının göründüğü ve Veli'nin Sana söz veriyorum seni bütün zaaflarından paramparça edeceği sözleriyle intikam yemini ettiği görülüyor. Zeynep'in polis olunca annemi bulucam demiştin Anneni bulabildin mi soru karşısında yıkılan Kadir annesinin peşine düşecek mi? Belma ile Demir yasak ilişkilerinin ortaya çıkmasından endişe duyarken kendilerini Kerem'in görüp görmediğini merak ediyorlar.

Çarpışma 3.Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

Karısını ve kızını furbol karşılaşması sonucu stadın önünde bir canlı bomba patlaması sonucu kaybeden Kadir'in hayatı bir anda alt üst olmuştur. Haydar amirin kendisine verdiği nasihatlar ile ayakta kalmaya çalışan eşine ve çocuğuna bunu yapanları bulmadan tahat edemez. Zeynep ise kızını Veli'nin elinden kurtarmak için buluşma yerine geliyor fakat Veli'nin yanlış ata oynadın dedikjten sonra gelen silah sesi Zeynep'in kormasına sebep oluyor.

Çarpışma 2.Bölüm Fragmanı Gelecek Hafta Neler Olacak?

Sarıyer sporun amigoluğunu da yapan Kadir Tribünleri coşturmaya devam ediyor. kendisini izleyen ailesinin ise gözlerinden adeta mutluluk akıyor. Dizininde isminin verildiği büyük çarpışma ile her şey yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlayacak. Şüpheli birine Kadir'in silah çekmesiyle tansiyonun yükseldiği, Zeynep'in peşindekilerin uyandırdığı merak, Cemre'nin çok önemli bir kararın eşiğinde olması, hırsızlık suçu yüzünden hapisten yeni çıkan Kerem'in içine düştüğü umutsuz durum ve Veli'nin gerçek yüzünün ortaya çıktığı bölümde ayrıca duygusal anlarda yaşanacak.